רשתות ושרתים

חיבור לרשת, זמינות ומהירות הן הבסיס לכל עסק כיום. כל בעיה בחיבור לרשת, אפילו לזמן קצר, עלולה להוביל לשיבושים בתקינות המידע בבית העסק ואף בגידול ההוצאות הכספיות.
דאגה חמורה יותר היא שבעלי עסקים חווים בעיות כאלו בשל חומרה לא תקינה, פריצת מידע והאקרים או וירוסים. זו הסיבה שעסקים צריכים תשתית מחשוב ורשת תקינה אשר מתוחזקת באופן קבוע. ע"י תכנון נכון וחכם של רשת המחשוב בתוספת תחזוק רשתות מחשוב כל ארגון יוכל ליהנות מתפקוד תקין ושוטף של המחשבים והרשת בעסק.

 

במידה ורשת המחשוב שלך אינה תקינה או דורשת תחזוק ואף שדרוג, זוהי פעולה שצריכה להתבצע ע"י בעל מקצוע אשר מתחמחה ברשתות מחשוב. בחירה בטכנאי לא מוסמך עלולה להוביל לנזק בלתי הפיך אשר ישבית את העסק לימים רבים. 

 

אחד מן היתרונות הגדולים ביותר ב - MVS מחשבים הוא הניסיון שלנו. משנת 1998 אנו התקנו אלפי רשתות מחשוב ברחבי עסקים קטנים ובינוניים ברחבי הארץ. בין אם יש לכם 5 מחשבים ו - 200, בידנו ממוחיות אשר מאפשרת לנו לספק מענה מקצועי ומהיר.

 

אנו נוכל לספק לכם פתרון כולל תחת קורת גג אחת. מציוד מהחברות המובילות בעולם: DELL, IBM HP ועודת ועוד תוכנה. בנוסף לחומרה אנו גם מתמחים בשירותי ענן לאותם עסקים אשר אינם מעוניינים לרכוש חומרה. כלל הציוד אשר נמכר ע"י MVS מחשבים כולל אחריות לשלוש שנים.

 

צרו עימנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ובדיקת מערכות בבית הלקוח ללא כל עלות!

 

רשתות ושרתים​